Zondag ontvangt Willem II koploper Ajax in een uitverkocht Koning Willem II stadion. Scheidsrechter Marc Nagtegaal fluit om 16.45 uur voor de aftrap. Lees verder voor alle praktische informatie rondom deze thuiswedstrijd.
Minuut stilte
Voorafgaand aan de wedstrijd Willem II - Ajax wordt één minuut stilte in acht genomen ter nagedachtenis aan oud-bondscoach Leo Beenhakker, die tevens ook oud-hoofdtrainer was van de bezoekers uit Amsterdam.
Kom op tijd!
Vanwege de komst van ruim 14.000 supporters adviseren we je om – indien mogelijk – vroegtijdig af te reizen naar het Koning Willem II stadion. De poorten van het stadion openen om 15.15 uur. Vanaf dat moment kun je samen met andere supporters vooruitblikken op Willem II – Ajax. Op het supportersplein voor Café D’n Beitel staat een extra foodtruck.
Door het incident tijdens Willem II – Almere City FC is besloten om geen biertrays meer uit te geven gedurende de thuiswedstrijden van de Tricolores.
Geen kaartje? Houd de Kaartenmarkt in de gaten!
Ben je nog niet in het bezit van een kaartje? Check dan regelmatig de Willem II Kaartenmarkt. Heb je een seizoenkaart maar ben je verhinderd? Bied je plaats dan uiterlijk drie uur voor de aftrap aan via de Kaartenmarkt.

Club van 100
Jesse Bosch speelde afgelopen vrijdag zijn 100e officiële wedstrijd in het rood-wit-blauw. De naam van de middenvelder wordt daarmee toegevoegd aan het illustere rijtje Willem II’ers op de sokkel. Na de warming-up wordt stilgestaan bij dit kersverse Koningskind.

II is beter dan I
De vriendschapsband staat bij Willem II hoog in het vaandel. Niemand zou zich alleen moeten voelen. In speelronde 29 lanceert de Eredivisie daarom de campagne ‘Samen tegen alleen’, om eenzaamheid onder jongeren zichtbaar te maken. Deze campagne sluit aan bij ‘II is beter dan I’, die Willem II in december 2024 lanceerde.
Als onderdeel van de campagne lanceert Willem II een speciale kaartjesactie. Via deze link kun je een digitaal kaartje sturen en een glimlach toveren op het gezicht van iemand die dat goed kan gebruiken.
Kijk hier voor meer informatie over ‘II is beter dan I’ en lees hoe jij je steentje kunt bijdragen. Doe mee, want samen is alles mooier!
Rustactiviteit
In het kader van ‘Samen tegen alleen’ slaan ESPN en de VriendenLoterij de handen ineen met een speciale rustactiviteit. De rust van Willem II – Ajax staat daarom in het teken van ‘Penalty Moneys’. Koen Zitoen, bekend van Touzani, neemt daarbij drie strafschoppen op influencer Noah Zeeuw – voor het goede doel. Het opgehaalde geld gaat namelijk naar de 'luisterlijn'.
Villa Pardoes
Voorafgaand aan de wedstrijd vindt er een collecte plaats voor Villa Pardoes. Villa Pardoes is een vakantievilla voor gezinnen met kinderen met een ernstige ziekte of aandoening. Daarnaast worden 39 kinderen en ouders die in de villa verblijven opgehaald met de spelersbus om de wedstrijd te bezoeken. Ook de ‘Fan of de Match’, zal in het teken staan van Villa Pardoes.

Robey Mega Sale
De Willem II Fanshop is op de wedstrijddag vanaf twee uur voor de wedstrijd geopend. In de fanshop zijn de kortingen voor de artikelen van de Robey Mega Sale opgelopen tot 40%. De actie loopt tot het einde van het seizoen of zolang de voorraad strekt. Bezoek onze webshop of kom langs in de fanshop bij het stadion! De Willem II Fanshop is geopend van woensdag tot en met vrijdag van 13.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag is de fanshop van 10.00 tot 14.00 uur geopend. Wacht niet te lang, want op=op!
Naast de Robey Mega Sale geldt er zondag in de Willem II Fanshop ook een speciale wedstrijdactie. Het Tricolores Tee zal dan namelijk te koop zijn met 25% korting.
DJ en muziek
Vanaf de thuiswedstrijd tegen Ajax zal er elke resterende thuiswedstrijd een dj het publiek warmdraaien onder de KingSide. De dj's draaien vanaf 1,5 uur voor aanvang voor de wedstrijd. Bij de wedstrijd tegen Ajax zal DJ Mats aftrappen en de muziek verzorgen. Na verschillende klachten over het geluidsniveau in het stadion tijdens de vorige thuiswedstrijd, zorgt de club voor een aangenamer geluidsniveau. We begrijpen dat een goede sfeer voor iedereen belangrijk is en hebben daarom deze aanpassing doorgevoerd.
Parkeercontroles
Willem II verzoekt haar supporters dringend om de taxistandplaatsen buiten de hekken van het Koning Willem II stadion vrij te houden voor enkel taxi’s. De gemeente Tilburg voert rondom thuiswedstrijden controles uit en treedt op tegen foutparkeerders.
Gracht
Tijdens de wedstrijd is de gracht enkel toegankelijk om je te verplaatsen naar de horeca- en toiletvoorzieningen. Na de wedstrijd en bij het verlaten van het stadion is het uiteraard mogelijk om de Tricolores te bedanken, maar dit geldt ook voor de tegenstander, die bij het uitvak de mogelijkheid moet krijgen om de uitsupporters te bedanken.
Bericht delen